Podjęli Państwo decyzję o budowie domu, który ma stać się Państwa małym światem, bezpiecznym miejscem, do którego chce się wracać i zapraszać bliskich? Kaźmieruk Budownictwo z Poznania pragnie Państwu pogratulować odwagi w spełnianiu swoich marzeń i życzyć konsekwencji w ich realizacji.

Wiemy, że szukają Państwo partnera, który nada temu marzeniu kształt. Zaufanego, sprawdzonego, solidnego i rozumiejącego, jak ważna jest to dla Państwa inwestycja. Jeśli budujecie dom w Poznaniu lub okolicy to firma Kaźmieruk Budownictwo jest doskonałym wyborem.

Jesteśmy wykonawcą z trzydziestoletnim doświadczeniem, a budowa domów do stanu surowego jest jedną z naszych specjalizacji. Budujemy także gotowe domy pod klucz. Zajmujemy się kompleksowym wykonawstwem, od fundamentów aż po dach. Realizujemy inwestycje na bazie projektów gotowych, jak i indywidualnych.

Budowanie domu w stanie surowym to zdecydowanie najważniejszy etap wykonawstwa. To wtedy decyduje się, czy budynek będzie solidny konstrukcyjnie, wygodny w użytkowaniu, zgodny z normami budowlanymi i po prostu bezpieczny, czy przetrwa pokolenia, czy niedługo będzie wymagał remontu. Dlatego sięgamy wyłącznie po sprawdzone i wysokiej jakości materiały. Na bazie naszego doświadczenia doradzimy Państwu optymalne rozwiązania.

Urzeczywistnimy to, co na razie jest tylko projektem, ale wkrótce stanie się domem – Państwa marzeniem.

Kaźmieruk Budownictwo z Poznania – fachowcy dla Twojego domu.

Budowa domu stan surowy
Budowa domu stan surowy