Słyszeli Państwo o tym, że aż 50% kosztów utrzymania naszych domów pochłania energia na ich ogrzanie? Rocznie są to tysiące złotych. Na szczęście coraz więcej inwestorów ma świadomość, że prawidłowe ocieplenie budynku nie jest fanaberią, ale absolutną koniecznością.

Firma Kaźmieruk jest fachowym wykonawcą dociepleń budynków. Pamiętamy jednocześnie, że liczą się dla Państwa nie tylko kwestie ekonomiczne, ale także wygląd. Dlatego przykładamy ogromną wagę do efektownego wykonywania elewacji zewnętrznych, zgodnie ze sztuką budowlaną, zaleceniami czołowych producentów i zmysłem estetycznym.

Elewacje zewnętrzne wykonujemy metodą systemową – korzystamy z produktów jednego dostawcy, co gwarantuje Państwu, że fasada domu będzie nie tylko piękna, ale również trwała, odporna na zabrudzenia i efekt blaknięcia koloru. Sięgamy wyłącznie po sprawdzone materiały wysokiej jakości. Nie dla naszej wygody – wyłącznie dla Państwa zadowolenia.

Docieplanie budynków nie jest już kwestią wyboru. To podstawowy element prac przy budowie domu. Odpowiednia grubość warstwy izolacyjnej pracuje przez lata na Państwa oszczędności. Warunek jest jeden – prawidłowe wykonanie ocieplenia przez zaufaną i fachową ekipę.

 

Docieplanie budynków
Docieplanie budynków 1