Budowa własnego domu jest ogromną odpowiedzialnością. Biorą Państwo na siebie mnóstwo spraw, z którymi dotąd się Państwo nie spotkali. Zdejmiemy z Państwa barków ten ciężar, nie tylko fachowo realizując wymarzoną inwestycję do stanu surowego lub pod klucz, ale także prowadząc ją od strony formalnej.

Firma Kaźmieruk Budownictwo zapewni Państwu kompleksowy nadzór budowlany wraz z prowadzeniem dziennika budowy. Współpracujemy z licencjonowanymi geodetami, przygotowujemy dokumentację powykonawczą i dokonujemy zgłoszenia budynku do odbioru. To podstawowe czynności urzędowe, jakie trzeba wykonać, aby móc w pełni legalnie zamieszkać w swoim nowym domu.

Wiemy jak ważna jest dla Państwa kompleksowa realizacja Państwa marzenia. Nie mają Państwo czasu ani ochoty na odwiedzanie urzędów, zajmowanie się prowadzeniem dziennika budowy, szukanie geodetów i umawianie z nimi spotkań. To uciążliwe i na pewnym etapie przysłania całą radość z oglądania postępów prac budowlanych. Rozumiemy to doskonale. I oferujemy rozwiązanie.

Firma Kaźmieruk jest dla Państwa gwarancją fachowego poprowadzenia inwestycji przez wszystkie jej etapy. Docenią to Państwo w momencie, gdy po zakończonej budowie pozostanie Państwu już tylko cieszenie się pięknym, funkcjonalnym domem.

Nadzór budowlany
Nadzór budowlany