Firma budowlana Kaźmieruk

Kaźmieruk Budownictwo to firma budowlana z Poznania . Firma z tradycjami, która przez 30 lat efektywnej oraz solidnej działalności, zjednała sobie rzesze zadowolonych klientów i usatysfakcjonowanych partnerów biznesowych.

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które łączy wprowadzane przez lata, sprawdzone metody budowy z innowacyjnymi osiągnięciami techniki. Wdrażamy modernistyczne narzędzia oraz techniki budowlane, maksymalnie wykorzystując ich możliwości dzięki zdobytemu doświadczeniu. Każda budowana przez nas konstrukcja, jest zawsze kwintesencją solidnego warsztatu wykwalifikowanej kadry. Podejmiemy się każdego nowego projektu. Nasz potężny dorobek zawodowy, to efektywne budynki zarówno w Polsce, jak i za granicą, gdzie równie efektywnie świadczymy nasze usługi budowlane. Priorytetem naszego działania jest precyzja, perfekcyjna dokładność oraz profesjonalna realizacja. Rzetelnie wywiązujemy się z terminów, pomnażając skutecznie liczbę zadowolonych kontrahentów, do których chętnie zaliczymy również Ciebie.

Nasz potężny dorobek zawodowy, to efektywne budynki zarówno w Polsce, jak i za granicą, gdzie równie efektywnie świadczymy nasze usługi budowlane. Niezależnie czy budujemy czy remontujemy - priorytetem naszego działania jest precyzja, perfekcyjna dokładność oraz profesjonalna realizacja. Rzetelnie wywiązujemy się z terminów, pomnażając skutecznie liczbę zadowolonych kontrahentów, do których chętnie zaliczymy również Ciebie.

 

Nasz zespół

 ZDJ Jan Kazmieruk (1)  zdjęcie11  
Jan Kaźmieruk

właściciel firmy , posiada
uprawnienia budowlane w
specjalności konstrukcje budowlane,
z zamiłowania sadownik.

Maurycy Bilski

mgr inż. budownictwa w
specjalności technologia i
organizacja budownictwa.

.

 

 Michał Pecold       Monika Sroka  
Michał Pecold

mgr inż. architekt , hobbystycznie
sportowiec na świeżym powietrzu

            Monika Sroka

   mgr inż. architekt, jej pasją jest praca