Firma budowlana Kaźmieruk

Kaźmieruk Budownictwo to firma budowlana z Poznania . Firma z tradycjami, która przez 30 lat efektywnej oraz solidnej działalności, zjednała sobie rzesze zadowolonych klientów i usatysfakcjonowanych partnerów biznesowych.

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które łączy wprowadzane przez lata, sprawdzone metody budowy z innowacyjnymi osiągnięciami techniki. Wdrażamy modernistyczne narzędzia oraz techniki budowlane, maksymalnie wykorzystując ich możliwości dzięki zdobytemu doświadczeniu. Każda budowana przez nas konstrukcja, jest zawsze kwintesencją solidnego warsztatu wykwalifikowanej kadry. Podejmiemy się każdego nowego projektu. Priorytetem naszego działania jest precyzja, perfekcyjna dokładność oraz profesjonalna realizacja. Rzetelnie wywiązujemy się z terminów, pomnażając skutecznie liczbę zadowolonych kontrahentów, do których chętnie zaliczymy również Ciebie.

Nasz potężny dorobek zawodowy, to efektywne budynki zarówno w Polsce, jak i za granicą, gdzie równie efektywnie świadczymy nasze usługi budowlane. Niezależnie czy budujemy czy remontujemy – priorytetem naszego działania jest precyzja, perfekcyjna dokładność oraz profesjonalna realizacja.

Nasz zespół

Jan Kaźmieruk

Założyciel firmy, posiada uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcje budowlane, z zamiłowania sadownik.

Krzysztof Kaźmieruk

Współwłaściciel firmy, Przygotowuje projekty od strony formalno-prawnej oraz odpowiada za marketing i rozwój przedsiębiorstwa, interesuje się nowymi technologiami i motoryzacją.

Maurycy Bilski

mgr inż. budownictwa w specjalności technologia i organizacja budownictwa, zajmuje się sporządzanie kosztorysów i prowadzeniem projektów.

Barbara Porada

mgr inż budownictwa, specjalista do spraw administracji, interesuje się naturą oraz muzyką

@2018 KAZMIERUK // All rights reserved // Powered by BrandWay